Продавець - молодець! Дуже раджу до співпраці! 👍
Все було на висоті .
Дякую за замовлення
Все дуже бистро прийшло
Все добре. Але не сподобалось, що доставка лише новою поштою. Бо ціна доставки в них, як пів вартості товару...